Santos token Binance

Fan Token Google News

1,5 milyon SANTOS token!

Santos FC Fan Token Binance Launchpool üzerinden verilecek ve kullanıcılar 30 gün boyunca BNB ve BUSD Havuzu’nda token ekip biçebilecekler. Ortaklık başlangıçta Kulübe 10 milyon dolar verecek ve marka önümüzdeki üç yıl boyunca orada duracak.

Santos FC tahmini olarak 1,5 milyon SANTOS token ödülünün %80’ini BNB havuzundan, %20’sini BUSD havuzundan iki farklı havuz üzerinden ödeyecektir.

Santos fan token binance

Binance borsası, futbol kulüplerini taraftar tokenlarını piyasaya sürerek desteklemektedir. Santos FC taraftar tokenı (SANTOS) 26 Kasım 2021’de Binance Launchpool platformundan listeledi. Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük borsasından yapılan duyuruya göre, kullanıcılar BNB ve BUSD’lerini 2021-11-27 00:00 ‘dan (UTC) itibaren farming yöntemiyle 30 gün boyunca SANTOS token’larını stake etmek için ayrı havuzlara yatırabilecekler.

Staking döneminin ardından işlem platformu, 2021-12-01 11:00 ‘de (UTC) İnovasyon Bölgesi’ndeki Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilen ve sırasıyla SANTOS/BTC, SANTOS/TRY, SANTOS/BRL ve SANTOS/USDT işlem çiftleri ile açık işlem yapan token’ı listeleyeceğini açıkladı. Launchpool, tokenın toplam arzının% 5’ini temsil eden toplam 1.500.000 SANTOS token ödül olarak verilecek.

Santos fan token
Santos fan token (SANTOS)

Santos fan token hangi borsada?

SANTOS token, kullanıcıların kimlik (KYC) onayını doğrulamasını isteyecektir, bu da ticaret platformu yönetim kurulundaki yerel düzenlemelere uyum sağlamanın yollarını araştırdığı için gerekli olan bir gerekliliktir.

İşlem platformu, jetonların aynı anda yalnızca bir havuza yatırabileceğini söyledi. Örneğin, A Kullanıcısı aynı BNB’yi aynı anda iki farklı havuza yatıramaz, ancak BNB’lerinin %50’sini A havuzuna, %50’sini de B havuzuna ayırabilir. Binance, süreçlerinde esnekliği artırmak için bir araç olarak, kullanıcıların fonlarını herhangi bir zamanda gecikmeden çıkarmalarına ve mevcut diğer havuzlara hemen katılmalarına izin verecektir.

Santos token coinmarketcap

Binance, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli spor takımlarının kitlesel fonlama yoluyla sermaye toplamasına yardımcı olmak için benzersiz bir fark yaratıyor. AC Milan FC Fan Token, Manchester City token ve Barcelona tokenları da dahil olmak üzere Binance tarafından başlatılan tokenların çoğu Chiliz blok zinciri üzerine inşa edilirken, Binance borsası destekli BSC bugün piyasaya sürülen yeni fan token tarafından güveniliyor.

Santos fan token yorum

Fonları merkezi olmayan bir şekilde güvence altına almanın ötesinde, bu şekilde fon toplayan kulüpler genellikle temel tokenları dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla bağlantı kurmanın bir yolu olarak kullanırlar. Bu tokenları tutarak, taraftarlar kulübün yönetiminin oyuncular için forma seçmeyi içerebilecek kısıtlı yönlerine katılabilirler.

Santos token nasıl alınır?

Spor kulübü taraftar jetonlarının etrafındaki sürücü, dijital koleksiyonları veya NFT’leri çevreleyen her şeyi kapsayan bir sürücüyle uyumludur. Bir kulübün token sahibi olarak, kullanıcılar meşru olarak bazı ekonomik faydaları olan kulübün ayrılmaz bir parçası haline gelir.

Dün (28 Kasım 2021, Pazar) günü Internacional’e karşı oynanan maçta markasını resmi kulüp forması ve antrenman kitinin üzerine damga vurdu.

Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng CZ Zhao,

“Binance Fan Token; Hayranların favori takımlarına desteklerini ve sevgilerini ifade etmeleri için güçlü yeni bir yol olduğunu, Santos’u platformumuzda almak önemli bir kilometre taşıdır, çünkü kulüp Brezilya’daki en geleneksellerden biridir – futbolun ulusal kimliğin önemli bir parçası olduğu bir ülkedir.

Latin Amerika futbol kültürüne katılımımızla Binance, kıta genelinde taraftar jetonları dünyasına girmeye hazır taraftarlar için inanılmaz aktiviteler ve yeni katılım fırsatlarını teşvik edecek.

Binance’in Fan Token platformunda Santos’a sahip olmak, hayranların NFT’leri toplayıp kullanabileceği, özel anketlere katılabileceği ve etkileşim seviyelerine göre rozetlerin ve ödüllerin kilidini açabileceği anlamına geliyor.” dedi.

Latin-Amerikan futbol kulübü ile ilk Binance ortaklığı

Santos FC başkanı Andres Rueda,

“Kulübün taraftarlara ihtiyaç duydukları etkileşim platformuna benzersiz erişimle anlamlı deneyimler sunma taahhüdünü pekiştiren bu anlaşma aracılığıyla Binance ile ortaklık yapmak için heyecanlı olduğunu, bu ortaklığın, taraftarlarla etkileşim çözümlerini yönlendirmek için yaratıcı ve yenilikçi yollar aramaya devam etme tutkumuzu daha da körüklüyor ve kulübümüzün tarihinde yeni bir sayfa açıyor.” diye ekledi.

Santos FC, Latin Amerika’da Şimdiye kadar Binance ile ortaklık eden tek kulüp. Bu arada Binance, İtalya’da Lazio ve Portekiz’de Porto ile de ortaklık yaptı.

Santos token fiyat

Listelemeden sonra, kullanıcılar SANTOS Fan Token’ı aşağıdaki işlem piyasalarında takas edebileceklerdir: SANTOS/USDT, SANTOS/BTC, SANTOS/BRL ve SANTOS/TRY.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.