Barcelona Fan Token sahipleri Camp Nou’da Eto’o ile oynayabilecek

Barcelona Fan token $BAR sahipleri Socios aracılığı ile 24 Barcelona taraftarını 25 Mayıs’ta Camp Nou’da eşsiz bir deneyime davet edecek.

Spor tokenleri geliştiren ve FC Barcelona’nın resmi ortağı olan taraftar katılımı yaratan şirket Socios.com, 24 Barça taraftarına Samuel Eto’o ile birlikte Camp Nou’da bir maç oynama fırsatı verecek.

25 Mayıs sabahı gerçekleşecek olan “Live the Dream $BAR” ın ikincisine katılanlar, bir gün boyunca Barcelona oyuncusu gibi hissetmenin tam deneyimini yaşayacaklar.

Taraftarlar, Barça soyunma odalarında forma değiştirebilecek, kendi özel formalarına sahip olabilecek ve kulübün resmi ‘sözcüsü’ isimlerini okurken sahaya marşı götürebilecekler. Barcelona Token Binance, Buna ek olarak, maçtan önce taraftarlar, Samuel Eto’o ile birlikte, eski Kamerunlu oyuncunun Barça oyuncusu olarak geçirdiği süre boyunca attığı en ikonik gollerden bazılarını yeniden yaratabilecekler.

Barcelona Bar token

Camp Nou ziyaretine nasıl katılabilirsiniz?

Resmi FC Barcelona Fan token olan en az bir Taraftar Token $BAR sahip olan Katalanlar artık koltuklarını almayı seçebilirler.

Sadece Socios.com uygulamasına giriş yapmaları ve soruyu cevaplamaları gerekiyor:

Samuel Eto’o’nun Barça için en unutulmaz golü hangisi?

16 Mayıs’a kadar açık olacak bu ankete katılanlar arasında ilk 13 sırayı Socios.com çizecek.

İlk anket sona erdiğinde, Socios.com ilk üç hedefi seçecek ve $BAR Taraftar Token sahiplerinin eski oyuncunun maç sırasında hangi golü yeniden oluşturmasını istediklerine karar vermeleri için yeni bir anket başlatacaklar. Bu ikinci anketin katılımcıları arasında yeni boş pozisyonlar atanacaktır.

“Live the Dream”, Socios.com’in kullanıcılarına sunduğu kapsamlı ödül ve ödül kataloğundaki hayran token sahipleri için en çekici deneyimlerden biridir.

Barcelona token yükselir mi?

Bu, İspanya’daki ‘Live the Dream’in ikinci baskısıdır. 25 Mart’ta, Atlético de Madrid’in resmi tokeni olan $ATM Fan Tokens’ın 26 sahibi, kırmızı ve beyaz efsane Diego Forlán ile birlikte Wanda Metropolitano’da rüya gibi bir maç oynama fırsatı buldu.

Barcelona Token investing, taraftarların spor kulüpleriyle etkileşim kurma şeklini değiştiren, onlara ilk kez anketler yoluyla karar alma sürecine katılma fırsatı sunan ve aynı zamanda unutulmaz ödüller ve ödüller kazanmaya hak kazanan dijital varlıklardır.

Barcelona Fan Token Yorum

Barcelona token Paribu, spor kuruluşları (örneğin, Barselona) ve teknoloji şirketleri (örneğin, Socios.com) arasında ortaklaşa verilen dijital varlıklardır (kripto para birimi veya dijital para).

Fan tokenlar, taraftarların kulüplerine veya spor kuruluşlarına özel anketlere ve etkinliklere katılmalarına izin verir; en çok nişanlananlar, etkinliklere VIP katılım, idollerinizle tanışma, imzalı malzemeler, NFT’ler, oyunlaştırma özellikleri ve çok daha fazlası gibi inanılmaz ödüller alacaklar.

Taraftar Token’ları sınırlı sayıda ve değiştirilebilir, bu da mülkünüzün takas edilebileceği ve fiyatının piyasa tarafından belirlendiği anlamına gelir.

Taraftar Token sahipleri, tokenlerini kripto para birimi borsalarında satma veya hayran etkileşim platformlarında etkileşim kurma hakkını elde etmek için dijital cüzdanlarında tutma olanağına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.