fantokenhaberleri.com

Fan Token Google News

Chiliz (CHZ), fan token sahipleri yüzde 170 kazandı

Canlı oyun içi NFT’lerin piyasaya sürülmesi ve hızla genişleyen bir ekosistem CHZ’nin fiyatını artırdı ve projenin güçlü temellerini sergiledi.

Bu yıl kripto para sektörü ile büyük spor ligleri, takımlar ve bireysel oyuncular arasında bir dizi yüksek profilli ortaklık kuruldu. Günümüzde oyuncular, kripto ve blockchain teknolojisiyle ilişkili sınırlı sayıda NFT ve diğer avantajları yayınlayarak hayranlarıyla etkileşime geçiyor.

Kripto şirketleri ayrıca formalara isimlerini dikerek, stadyum isim haklarını satın alarak ve oyun araları arasında akıllıca yerleştirilmiş primetime reklamları için ödeme yaparak varlıklarını biliniyorlar.

CHZ coin yorumlar

Spor dünyasına odaklanması ve taraftarların en sevdikleri takımlar ve oyuncularla etkileşim kurmasına yardımcı olması sayesinde son zamanlarda ilgide bir artış görülen projelerden biri, Socios.com taraftar etkileşim platformunun arkasındaki blockchain ağı Chiliz (CHZ).

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’in verileri, Eylül 29’da 0.243 $ ‘ın en düşük seviyesine vurduğundan beri CHZ fiyatının 31 Ekim’de 0.657 $ ile günlük en yüksek seviyeye yükseldiğini ve son gelişmelerin fiyatı şimdi yüksek salıncak seviyesine doğru geri itdiğini gösteriyor.

CHZ Grafik
Chiliz (CHZ) / USDT, 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

CHZ’nin artan gücünün üç nedeni arasında canlı oyun içi NFT’lerin piyasaya sürülmesi, CHZ için son değişim listeleri ve yeni piyasaya sürülen hayran jetonları ve protokolün hızla genişleyen ortak ekosistemi yer alıyor.

Canlı oyun içi NFT düşüşleri

Mevcut ralliyi başlatan gelişme, platformun A.C Milan ile A.S. Roma arasında oynanan ilk canlı, oyun içi NFT düşüşünün piyasaya sürülmesiydi.

Bu Pazar, NFT’@acmilan ilk kez yayınladığımız tarih yazılacak.

İşte bir #ACMNFT | sahip olmak için SADECE 100 kişiden biri olabilirsiniz $ACM ⚡️ $CHZ pic.twitter.com/0z1aGyFgAC
— Socios.com (@socios) 29 Ekim 2021

Bu tasarımla, yeni NFT’ler canlı maçlardaki önemli anlara göre gerçekleştiği gibi basılıyor ve daha sonra oyunun sonucunu doğru tahmin eden hayran belirteci sahiplerinin cüzdanına bırakılıyor.

NFT’leri dağıtmanın bu yeni yönteminin, sonraki haftalarda oluşturmaya devam eden belirteç için talepte bir artış olduğunu duyurması.

CHZ ve fan token desteği

CHZ’nin yapı ivmesinin bir diğer nedeni, yeni borsa listelerinin yanı sıra São Paulo FC, AC Milan ve Manchester City gibi kulüpler için yeni piyasaya sürülen taraftar jetonlarının eklenmesi oldu.

Binance Launchpool’da Manchester City @ManCity Fan Token $CITY karşınızda! Staking #BNB, $CHZ ve $BUSD tokenları $CITY

➡️ https://t.co/LvGgKeympQ pic.twitter.com/4V5OP63GFS
— Binance (@binance) 10 Kasım 2021

Binance, listelere ek olarak, Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) ve CH’yi eleyerek hayranların favori takımlarından jeton kazanmalarına da izin veriyor.

OKEx ayrıca Chiliz ekosisteminden gelen jetonları destekleyeceğini açıkladı ve CHZ, 9 Kasım’da eToro’nun kripto borsasından yeni bir listelemeden yararlanmış gibi görünüyor.

Genişleyen ekosistem mevcut ralliyi destekliyor

Ekosistem genişlemesi, CHZ’nin temellerini güçlendiren yeni bir gelişme olabilir.

80’den fazla spor mülkü @chiliz x @socios ile ortaklıklar ilan etti ve +100’den fazlası imzalandı. Ürünümüzü geliştirirken ve küresel bir pazarlama kampanyası hazırlamaya başlarken, lider bir yeni hayran ekosistemi oluşturmaya odaklanıyoruz (etkileşim x para kazanma). #innovation pic.twitter.com/mZKOL6IyDH
— Alexandre Dreyfus (@alex_dreyfus) Kasım 6, 2021

Kısa bir süre önce platform, Kraft Sports and Entertainment ile Ulusal Futbol Ligi’nin (NFL) New England Patriots ve Major League Soccer’ın (MLS) New England Revolution’unun Chiliz ve Socios ekosistemine katılmasını sağlayacak bir ortaklık açıkladı.

Chiliz coin hedef fiyat

Bu ortaklık, Chiliz’in NFL ve MLS’e ilk girişini işaret ediyor ve protokolün, taraftarlardan daha fazla katılım talebinin olduğu tüm büyük spor liglerini kapsayacak şekilde genişlemeye odaklandığını gösteriyor.

Chiliz coin

VORTECS™ Cointelegraph Markets Pro’nun verileri, son fiyat artışından önce 28 Ekim’de CHZ için boğa görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Puanı, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği dahil olmak üzere veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

fantokenhaberleri.com
VORTECS™ Puanı (yeşil) ve CHZ fiyatı. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, CHZ için VORTECS™ Puanı 27 Ekim’de toparlanmaya başladı ve 28 Ekim’de 70’e ulaştı, tıpkı fiyatının önümüzdeki iki hafta boyunca% 125 artmaya başladığı gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.