City fan token

Fan Token Google News

CITY fan token ile Manchester City kripto sektörüne giriyor

Manchester City, Premier Lig’deki başarılarının üzerine yeni ve heyecan verici bir girişime imza attı. Bu İngiliz futbol takımı, yılın en yenilikçi spor takımı olarak ödül kazandıktan sonra kripto ligine de atladığını duyurdu.

Kripto dünyasına yapılan bu hamleyle Manchester City, Socios ile yeni bir ortaklığı doğruladı. Bu ortaklık yeni bir $CITY fan token oluşturulmasına izin verdi ve taraftarların artık VIP ödülleri kazanabilecek olmaları hayranlar için harika bir haber. Taraftarlar ayrıca bu tokeni kulüp promosyonlarına, AR özelliklerine erişmek ve tüm Socios web sitesi aracılığıyla yaklaşan anketlerde oy kullanmak için kullanabilir.

Socios, Juventus, AC Milan, Barcelona ve Paris Saint-Germain ile de iş birliği yaptıkları için yüksek profilli takımlara yabancı değil. Chiliz kripto projesi tarafından yürütülen önceki ortaklıkların büyük başarısı nedeniyle, Socios, Manchester City için açık bir seçimdi.

Manchester City ayrıca blockchain oyunları ve ürünleri geliştirmek için dijital oyun şirketi Animoca ile de ortaklık kuruyor. Bu yeni oyunlar, yarattıkları ilk futbolla ilgili dijital varlıklar olacağı için Animoca için tarihî olacak.

Manchester City taraftar token
Manchester City taraftar token

Manchester City ve yerel tokeni: $CITY

Oluşturma sürecinde, tokenlerin takas edilebilir olması Manchester City için çok önemliydi. Bu özelliğin dahil edilmesi ile birlikte tokenler arası ticaret, $CITY cephesinde mümkün olacak. Bu token sahipleri yalnızca diğer token sahipleri ile ticaret yapmakla kalmaz, aynı zamanda kripto dünyasında ürün ve hizmet satın almak için tokenlerini kullanabilir olacak.

Bu yeni iş birliği, Cityzens olarak bilinen resmi hayran kulübüne katılanlara yardımcı olacaktır. Bu sadık hayranlara, uygun gördükleri herhangi bir şekilde satabilecekleri veya takas edebilecekleri ücretsiz bir $CITY tokeni verilecek. Manchester City, küresel izleyicileri için yeni bir çevrim içi etkileşim düzeyini duyurarak hayranlarına bağlılıklarını gösterdi. Kulüp ve taraftarlar arasındaki bağı güçlendirmek için kullanıcılar, kısıtlamalar kaldırıldığında hem dijital hem de gerçek ödüllere erişebilir olacağı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.