İnciToken

Fan Token Google News

İnci Token ön satışa sunuldu! Detaylar neler?

Yakın zamanda yapılan açıklamalara göre İnci Sözlük CEO’su Serkan İnci, kripto sektörüne İnci token ile gireceği açıklandı. Temelde gelişen internet çağına ayak uydurmak ve ifade özgürlüğü için öne çıktığı biliniyor.

Açıklamalara göre İnci token sahipleri birçok alanda sahip olduğu tokeni kullanabilecek. Örneğin e-ticaret, reklamcılık ve oyun sektörü gibi gelişmekte olan birçok alanda aktif olarak kullanımda olacağı duyuruldu.

Bu tokenin ortaya çıkmasındaki en büyük sebep ise, kullanıcıların makalelere, filmlere ve oyunlara erişmesine izin veren ortamlarda daha kolay ödeme ve ticaret imkânı sunmak. İfade özgürlüğünü sağlamak adına 2005 yılında kurulan Uludağ Sözlük, 2009 yılında kurulan inci sözlük, 2011 yılında kurulan incicaps ve 10 milyona yakın sosyal medya kitlesinin resmi dijital para birimi olarak nitelendiriliyor.

İnci token satışa sunulduktan sonra nerede kullanılacak?

Token herkes tarafından alıma sunulduktan sonra, kendi platformları olan İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük üzerinde kullanıma sunulacağı duyuruldu. Aynı zamanda global ortamda da çalışmaları olacaktır. Örneğin merkeziyetsiz reklam ağı olarak InciAds ve kripto sektöründe diğer popüler alan olan NFT bazlı incicaps.com ve CapsNFT.com projelerinin de resmi para birimi olacağı açıklandı.

Serkan İnci bizzat konu ile alakalı şu açıklamayı yaptı:

“Bitci.com ile birlikte çıktığımız bu yoldan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Türkiye sosyal medyasının birçok öncülüğe ve kripto para dünyasının ilklerine imza atmış bir ekip olarak, milyonlarca takipçimiz ile birlikte global başarılar sağlayacağımızdan hiçbir şüphem yok. “

Aktif olarak İnci token, Türkiye’de ve dünyada fan token sahiplerinin tercih ettiği en iyi borsalarından biri olan Bitci.com üzerinden alım yapabilirsiniz. Şu an için ön satışta ve 1 İnci tokeni 0,30 TL karşılığında edinebilirsiniz fakat maksimum 15.000 adet token alabileceğinizi hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.