AS Monaco fan token

Fan Token Google News

ASM fan tokeni satışa çıkmadan önce bilmeniz gereken her şey

18 Ocak günü saat 13:00’te (CET), ASM fan tokeni, sabit bir süre için sabit bir fiyattan satışa sunulacak. Bu taraftar tokeni hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız, gelin başlayalım.

24 Kasım’da AS Monaco, Fan Token’i Socios.com’da satışa sunulacağı duyuruldu. Bir zamanlar bir fikir olan şey, yakında gerçek olacak. 18 Ocak saat 13:00’te, Club du Rocher, belirli kararlar üzerinde etki sahibi olmanızı sağlayacak olan bu fan token ASM’yi sabit bir fiyatla resmi olarak satışa sunacak. Bu yeni ortak maceraya katılmak istiyorsanız, nasıl çalıştığını tam olarak anlamak için bilmeniz gereken her şeyi eksiksiz açıklayacağız.

Socios nedir?

Socios.com, Fan Token’ın resmi uygulamasıdır. AS Monaco hayranlarına, kulübü daha önce hiç olmadığı kadar etkilemek ve onunla etkileşim kurmak için bir platforma dünya çapında erişim sağlar. Bu da, her Monegasque destekçisinin sesini duyurabilmesi ve tutkusunu gösterebilmesi için herkesin erişimine açık olacağı anlamına geliyor.

Monaco fan token
Monaco fan token

ASM fan tokeni nedir?

ASM taraftar tokeni, AS Monaco’nun tek resmi Taraftar Tokeninin adıdır. Taraftar Token hiçbir zaman sona ermeyen bir dijital varlıktır ve size belirli resmi Kulüp kararlarına oy verme hakkının yanı sıra takımınıza benzeri görülmemiş bir erişim ve inanılmaz deneyim yaşatma iddiasını koruyor.

AS Monaco bu nedenle Socios.com uygulamasını Taraftar Tokenları sahiplerinin kulüp tarafından yapılan belirli seçimlere karar verme yetkisi vererek katılmaları için bir platform olarak kullanacak. Geçmişte, diğer kulüplerdeki Taraftar Tokenları sahipleri, bir forma tasarımı veya takım otobüsünün rengi, takım sloganı gibi konularda oy kullanabiliyorlardı.

Her konu için yalnızca bir kez oy verebilirsiniz, ancak oyununuzun ağırlığı, sahip olduğunuz Taraftar Tokenları sayısına bağlıdır. Örneğin, 10 Taraftar Token’ınız™ varsa, oyunuz 10 sayılır. Farklı oylara katılma olasılığı, her biri için, Kulüp tarafından belirlendiği üzere, potansiyel bir minimum Taraftar Tokeni sayısına tabidir.

AS Monaco Taraftar Tokenının maliyeti nedir?

Socios.com’da Fan Token satışlarının iki farklı dönemi vardır: önce “FTO – Taraftar Token Teklifi”, ardından “listeleme” gelir. FTOTM, 2€ sabit fiyatla sınırlı sayıda ASM Taraftar Tokenının mevcut olacağı dönemdir. Ardından, ASM Taraftar Token listelenecek ve herkese açık olacak. Dolayısıyla fiyatı arz ve talebe göre belirlenecek. ASM Taraftar Token, 18 Ocak’ta Socios.com uygulamasında satışa sunulacağını da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir