Crystal Palace token

Fan Token Google News

Crystal Palace fan token ($CPFC) piyasada!

Crystal Palace, Socios.com ile kriptoya geçiş yapan altıncı Premier Lig kulübü oldu. Socios.com platformu, güçlü futbol kulüplerini kripto sektörüne çekmeye devam ediyor. Dün Brezilyalı Palmeiras’ın fan token evrenine katılacağını duyurduktan sonra, bugün Avrupa’da, Premier Lig’e kaydolan altıncı takım olarak Crystal Palace’ın da fan token satışı yapacağını açıkladı.

Crystal Palace, blok zinciri tabanlı kripto platformunda Arsenal, Aston Villa, Everton, Manchester City ve Leeds United’a katıldı ve 2£ fiyatla $CPFC taraftar tokeni piyasaya sürecek. FTO’nun (Taraftar Token Teklifi) lansman tarihi henüz duyurulmadı fakat yakın zamanda duyurulmasını bekliyoruz.

Taraftar Tokenları, sahibine taraftar odaklı kulüp anketlerinde oy kullanma hakkının yanı sıra taraftarlar kulübü ile ilgili diğer oyunlara, yarışmalara ve sınavlara karşı rekabet etme şansı verir. Taraftar Tokenları takas edilebilir, kulüp ürünleri ve gerçek yaşam deneyimleri dahil olmak üzere avantajlara erişimin kilidini açar.

Crystal Palace fan tokeni hakkında neler biliniyor?

Crystal Palace, mevcut tüm sezonluk bilet sahiplerine ve kulüp üyelerine bir $CPFC Taraftar Tokenini ücretsiz kullanma fırsatı sunacağını açıkladı. Crystal Palace Ticari Direktörü Barry Webber konu ile alakalı şunları ekledi:

“Bu ortaklık, kulübün hem İngiltere’de hem de uluslararası alanda hayran kitlemizle etkileşim kurması için yeni fırsatlar yaratacak ve bir kulüp olarak aldığımız harika desteği tanımamız ve ödüllendirmemiz için yeni yollar yaratacağından şüphemiz yok.”

Socios.com, 167 ülkeden 1,3 milyon taraftarın Socios.com uygulamasında Taraftar Tokenları kullandığını söylüyor. Taraftar tokenin ortaya çıkma tarihine bakıldığında benimsenme oranının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Chiliz ve Socios.com‘un CEO’su Alexandre Dreyfus konu ile alakalı şunları aktardı:

“Şimdi altı Premier Lig takımını 100’den fazla büyük spor organizasyonundan oluşan kadromuza davet ettik. Hayranlara hak ettikleri katılım, tanınma ve ödül fırsatlarını sunmak için uygulamamızı geliştirmeye ve iyileştirmeye devam etmeye kararlıyız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir