Dinamo Zagreb Token

Fan Token Google News

Dinamo Zagreb, Fan Token başlatan ilk Hırvat kulübü olacak

Dinamo Zagreb, spor ve eğlence sektörünün önde gelen küresel blockchain sağlayıcıları Chiliz ile ortaklaşa Socios.com uygulamasında $DZG bir Fan Token‘ı başlatacaklarını duyurdu.

Dinamo Zagreb, 22 Prva HNL şampiyonluğu, 16 Hırvatistan Kupası ve 6 Hırvatistan Kupası zaferiyle Hırvatistan’ın en çok madalya kazanan futbol kulübü oldu. Kulüp, ülkede Taraftar Jetonu başlatan ilk spor organizasyonu olacak.

Fan Token’ları, Chiliz $CHZ blok zincirine basılan ve dünyanın dört bir yanındaki Dinamo Zagreb destekçileri için yeni deneyimler yaratarak Socios.com canlı bir dijital topluluğun parçası olmalarını sağlayacak koleksiyon dijital varlıklardır.

Dinamo Zagreb $DZG Fan token
Dinamo Zagreb $DZG Fan token

$DZG Fan Token sahiplerine kadar Socios.com taneleri etkileşim olacak, buna onun sezon bir dizi önemli, etkileşimli ve vektör kulübü etkileşime girme da dahil.

$DZG Fan Token sahipleri ayrıca kulüple ilgili özel içeriğe erişebilecek, becerilerini test edebilecek ve kulüple ilgili oyunlarda, yarışmalarda ve sınavlarda diğer taraftarlara karşı yarışabilecek, hayatta bir kez gerçek hayatta ve dijital VIP ödülleri ve deneyimleri kazanmak için küresel liderlik tablolarında yarışabilecekler. $DZG Fan Token yakın gelecekte piyasaya sürülecek.

Dinamo Zagreb Token fiyat

Socios.com, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarına küresel hayran kitleleriyle etkileşime girme araçları sağlamak için blockchain teknolojisinden yararlanan doğrudan tüketiciye (D2C) bir platformdur.

Avrupa futbol devleri FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atlético Madrid, Manchester City, Inter Milan, Arsenal ve Arjantin ve Portekiz millî futbol takımlarının yanı sıra F1, espor ve kriket dahil olmak üzere 45’ten fazla spor kulübü Fan Token’larını piyasaya sürmek için Socios.com ile ortaklık kurdu.

DZG Fan Token ne kadar?

Küresel spor ve eğlence sektörünün önde gelen blockchain sağlayıcısı Chiliz $CHZ tarafından oluşturulan Socios.com, büyük genişleme planlarına sahip ve dünya çapında daha birçok Fan Token lansmanı hedefliyor. Yaklaşık 1,2 milyon hayran Socios.com uygulamasını indirdi ve şirketin hiper büyümesi, dünya çapında iş ortaklarıyla daha birçok Hayran Token lansmanını hedeflediği için devam edecek.

GNK Dinamo Zagreb Dizin Yönetim Kurulu Üyesi Amra Peternel şunları söyledi: “Bu bölgede, taraftarların kulüple kişisel ve özel bir bağlantı kurmasını sağlayacak Socios.com ile dijital bir ortaklık imzalamaya karar veren ilk futbol kulübü olmaktan son derece gurur ve mutluluk duyuyoruz. Dinamo, dijital dünya başta olmak üzere uzun yıllardır tüm trendleri takip ediyor ve tüm yeni yeniliklere her zaman iyimserlik ve heyecanla yaklaşıyoruz. Bu, Barcelona, Juventus, PSG, Milan, Manchester City gibi büyük kulüpler tarafından zaten kullanılan küresel olarak popüler bir platformdur.

Dinamo Zagreb Token nedir?

Ayrıca, bu grubun bir parçası olmaktan ve Socios.com önemli bir ortakla çalışmaya başlamaktan kesinlikle onur duyuyoruz. Taraftarlar Dinamo Zagreb Taraftar Jetonu’yu satın alma fırsatına sahip olacak ve bu onlara özel hikâyeler hakkında bir fikir edinme, maçlarla, oyuncularla ve genel olarak içerik oluşturmayla ilgili olacak anketlere oy verme ve katılma fırsatı sağlayacak. Bazı avantajlara erişebilecekleri gibi, bazı özel anları deneyimleme fırsatına da sahip olacaklar.

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“Dinamo Zagreb’i ve tutkulu hayranlarını Socios.com ağırlamaktan gerçekten mutluluk duyuyoruz. Dinamo Zagreb socios.com’a katılan ilk Hırvat spor futbol kulübü oldu. Bu yeni pazara böyle ileri görüşlü bir kulüple girmekten mutluluk duyuyoruz ve Dinamo taraftarlarına Socios.com canlı bir taraftar topluluğuna katılma şansı vermek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Fan Token hayranları, Socios.com’da VIP deneyimlere, ödüllere, özel içeriğe, oyunlara, yarışmalara, sohbete ve çok daha fazlasına erişebilecekler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir