Site icon Fan Token Haberleri

Monaco Fan Token ($ASM) Socios.com’da piyasaya sürülecek!

Monaco fan token

Monaco fan token

AS Monaco Fan Token, spor ve eğlence endüstrisi için blockchain çözümlerinin lider sağlayıcısı Chiliz ile ortaklaşa olarak, Socios.com hayran katılımı ve ödüllendirme uygulamasında ASM Fan Token adı altında piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Fan Token‘ları, sahiplerinin anketlerde, VIP ödüllerinde, özel promosyonlarda, AR özellikli özelliklerde, oyunlarda ve yarışmalarda oy haklarına erişmesine izin veren Chiliz blockchain teknolojisi tarafından onaylanmış dijital belirteçlerdir.

AS Monaco’nun Socios.com’a gelişi, kulübün dünya çapındaki hayran kitlesini ödüllendirmesini ve özellikle sosyal ağlardaki 18,5 milyondan fazla takipçiden oluşan topluluğu aracılığıyla dijital platformlarda varlığını sürdürmeye devam etmesini sağlayacak.

@Socios x AS Monaco
Birlikte #RiseAsOne.
📲 AS Monaco Fan Token’ı tanıttı $ASM.

— AS Monaco 🇲🇨 (@AS_Monaco) Kasım 24, 2021

AS Monaco token

Monaco Token nedir?

Buna ek olarak, taraftarlar oyunlarını, yarışmalarını ve sınavları ile bilgilerini dünyanın dört bir yanından diğer hayranlara karşı test edebilecek, küresel skor tablolarında yarışabilecek ve yol boyunca ödüller, faydalar ve kulüple ilgili deneyimler kazanabilecekler. Monaco Fan Token sahipleri de özel içeriğe erişebilecek ve “Token Avı” artırılmış gerçeklik özelliğini deneyimleyebilecekler.

ASM Token nedir?

Socios.com Manchester City, Barcelona, Inter Milan, Juventus ve Paris Saint-Germain gibi 100’den fazla büyük spor organizasyonuyla ortaklık yaptı. Futbolun yanı sıra Socios.com geniş ağı ufc, F1 takımları, çeşitli NBA franchise’ları ve büyük NHL, espor ve kriket takımlarını da içerir. $ASM Fan Token’ının lansman tarihi ve teklifin detayları kısa süre içinde ortaya çıkacak.

Monaco Token ne zaman listelenecek?

Kulübün dijital gelişiminin bir parçası olarak, uluslararası hayran topluluğumuzla yeni etkileşim biçimleri bulmak önceliklidir.

AS Monaco Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve CEO olarak görev yapan Oleg Petrov ise şunları söyledi:

“Kulübün dijital gelişiminin bir parçası olarak, uluslararası hayran topluluğumuzla yeni etkileşim biçimleri bulmak önceliklidir. $ASM Fan Token hayranlarımızla farklı bir şekilde etkileşim kurma fırsatı sunuyor ve yeni deneyimlerin öne çıkmasını sağlıyor. Spor dünyasının en prestijli organizasyonlarından bazılarında uzmanlığa sahip öncü ve sektör lideri bir şirket olan Socios.com platformu ile ortaklık yapmak bizi mutlu ediyor.”

Alexandre Dreyfus (Socios ve Chiliz CEO) ise şunları söyledi:

“Monaco başarılı bir futbol kulübünden daha fazlası olduğu için, kozmopolit bir imaja ve büyük bir küresel takipçi kitlesine sahip, prenslik için çok görünür ve güçlü bir büyükelçidir. Taraftar Jetonları, kulübün daha önce hiç görülmemiş geniş küresel taraftar topluluğuyla bağlantı kurmasını sağlayacak ve taraftarlarına Socios.com eşi görülmemiş katılım ve ödül fırsatlarından yararlanma fırsatı verecektir.”

Exit mobile version