Napoli Fan Token

Fan Token Google News

Napoli ($NAP) fan token Socios.com’da satışa çıkıyor!

Napoli ($NAP) fan tokenları 1 Aralık Çarşamba günü saat 15:00’te Socios platformu üzerinden piyasaya sürülecek. Bu fan tokenlar sınırlı sayıda, belirtilen tarih ve saatte sabit bir fiyatla satışa sunulacak, bu yüzden hazır olduğunuzdan emin olun!

S.S.C Napoli, spor ve eğlence sektörünün önde gelen blockchain sağlayıcıları Chiliz ile ortaklaşa olarak, taraftar katılımı ve ödül uygulaması Socios‘ta $NAP bir fan token’ı başlatacaklarını resmen açıkladı. Napoli, Socios’ta Taraftar Jetonu başlatan altıncı Serie A kulübü olacak.

Napoli token ön satış ne zaman?

Fan Token’ları, sahiplerine anketlerde, VIP ödüllerinde, özel promosyonlarda, AR özellikli özelliklerde, oyunlarda ve Socios’taki yarışmalarda oy haklarına erişim sağlayan Chiliz blok zincirine basılan koleksiyon dijital varlıklardır.

$NAP Fan Token, dünya çapında eşi görülmemiş bir şekilde kulübe erişim hakkı verecek. $NAP Fan Token sahipleri için etkileşim fırsatları, Socios uygulamasındaki etkileşimli kulüp anketlerinde oy kullanma şansını içerecektir.

Buna ek olarak, taraftarlar oyunlarda, yarışmalarda ve sınavlarda dünyanın dört bir yanından diğer taraftarlara karşı yeteneklerini test edebilecek, küresel skor tablolarında yarışabilecek ve yol boyunca gerçek hayattan ve dijital kulüple ilgili ödüller, faydalar ve deneyimler kazanabilecekler. Hayranlar ayrıca özel içeriğe erişmeyi ve Socios’un coğrafi konum, artırılmış gerçeklik özelliği “Token Hunt” (Token Avı) deneyimlemeyi dört gözle bekleyebilirler.

Napoli token fiyatı
Napoli token fiyat

Napoli token chiliz

SSC Napoli için, Socios ile ortaklık. Gerçek katma değeri temsil eder, kulübün dünya çapında hayranlarına ulaşmasına ve onlarla yeni ve yenilikçi yollarla etkileşim kurmasına yardımcı olarak. Anketler ve Napoli’nin Socios ile yaratacağı ek katılım fırsatları, kulübün uluslararası alanda marka varlığının büyümesine yardımcı olacak ve tüm dünyadaki taraftarlarla günlük ilişkileri güçlendirecektir.

Socios, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarına küresel hayran kitleleriyle etkileşime girme ve para kazanma araçları sağlamak için blockchain teknolojisini kullanan doğrudan tüketiciye yönelik bir platformdur (D2C). Şu anda dünya çapında 1,2 milyondan fazla hayran Socios kullanıyor.

Şirketin dünya çapında birden fazla ofis yeri vardır. Yakın zamanda Madrid, İstanbul, São Paulo ve Buenos Aires’te yeni bölgesel merkezler açan şirket, yakında bir Kuzey Amerika ofisi açacak.

Napoli Uluslararası Kalkınma Direktörü Serena Salvione şunları söyledi:

“Socios ile ortaklık bizim için özel bir değere sahip, küresel projelerde giderek daha fazla yer alan ve hayranların etkileşim hedefleri tarafından yönlendirilen marka olmak. Taraftarlarımızın dijital ortamda kulübün bir parçası olduklarını hissettirmek ve seslerini günlük olarak duyurmaları için sürekli yeni yollar arıyoruz. Sosyos bunu yapmamıza yardımcı olacak ve yeni ortağımızla yakın çalışmak ve benzersiz etkinleştirme fikirleri bulmak için sabırsızlanıyoruz.”.

Chiliz and Socios CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“Napoli, ünlü bir geçmişi ve gururlu, tutkulu bir hayran kitlesine sahip dünyaca ünlü bir kulüp. I Partenopei için dünya çapında eşi görülmemiş nişan fırsatları yaratmayı dört gözle bekliyoruz. İtalyan spor endüstrisinde çok güçlü bir varlık oluşturduk, ancak pasif taraftarları İtalya’da ve dünyada aktif katılımcılara kaydırma misyonumuz devam ediyor. Daha çok şey var.”.

Napoli token fiyatı

$NAP FTO®: 1 Aralık 2021 Çarşamba, Saat: 15:00
$NAP Fiyatı: 2 €
Toplam FTO® Arzı: 250,000 $NAP
Satın alabileceğiniz Maksimum Token Miktarı: 25 $NAP
Satın alabileceğiniz Maksimum Toplam Token Miktarı: 100 $NAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir