fantokenhaberleri.com

Fan Token Google News

Popüler Nijeryalı Pop Sanatçısı taraftar tokeninin satışını başlattı, yatırım için uygun mu?

Nijeryalı pop sanatçı Davido, milyonlarca hayranına “güç” verdiğini söylediği Echoke Social Token adlı bir hayran tokenini piyasaya sürdü. Bildiğiniz gibi Nijerya kripto sektörüne ilgisi en yüksek ilk 5 ülke arasında yer alıyor. Nijerya için bu yeni taraftar token projesi kendi ülkelerinde oldukça ses getirdiğini söyleyebiliriz.

Nijeryalı pop sanatçısı ara bulucuları ortadan kaldırmayı hedefliyor

Ünlü Nijeryalı pop sanatçısı olan Davido, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı aracılığıyla hayran tokeni Echoke Social Token’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Davido’nun Instagram gönderisine göre, bu token yalnızca gereksiz üçüncü tarafları ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda hayranlarla doğrudan bağlantı kurmasını da sağlıyor. Davido kendi sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı:

“Bir süredir üzerinde çalıştığımız bu projeyi nihayet duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ‘Echoke Social Token’ her gün milyonlarca hayrana ulaşmasını ve yatırımcılarını her zaman mutlu edeceğine inanıyoruz. Gücü taraftarlara geri vermeyi planlıyoruz.”

Token sahipleri NFT’lere, sahne arkası geçişlerine, festivallere, özel ürünlere, medyaya ve ağırlama avantajlarına ücretsiz erişim elde edeceğini de sözlerine ekledi.

fantokenhaberleri.com
Omeg0at Davido token

Kripto Şirketi ile yapılan ortaklık

Bu tokenin piyasaya sürülmesi için, daha önce Bitcoin ticaret şirketine başlama arzusunu dile getiren Davido, Bitsika Africa’nın yeni kripto şirketi Omegoat ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Bu arada, Cryptoplustv tarafından yayınlanan bir rapor, Echoke Social Token’ın hayranlara satılmayacağını, ancak on iki aylık bir süre boyunca dağıtılacağını veya hayranlara verileceğini belirtiyor. Aynı rapor, bu tür işlemlerin ilkinin 28 Kasım’da tamamlandığını da açıkladı.

Güncel olarak ise 25 Aralık günü Omegoat üzerinden bir çekiliş yapacaklarını da duyurdu. Yatırımcılar resmi Omegoat sitesinden detayları inceleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir