Porto Fan Token

Fan Token Google News

Porto fan token, Binance’ta ön satışa çıktı

Binance, FC Porto ile çok yıllık bir ortaklık kurdu. Büyük takas, Dragões’in resmi fan token ortağı olacak. Anlaşmada ayrıca Binance‘in ilk sezonda FC Porto’nun ‘formasının arkası’ sponsoru, sonraki sezonlarda ise kol sponsoru olarak yer alacağı görülüyor.

FC Porto fan token

Porto taraftar jetonu, Binance ile ortaklık kurarak, benzersiz, etkileşim tabanlı ödüller, etkileşim, oyunlaştırma ve daha fazlası aracılığıyla kulübün destekçileri için bir taraftar katılımı deneyimi oluşturmak için Binance Launchpad aracılığıyla yayınlanacaktır.

FC Porto, 1893 yılında kuruldu, Portekiz’de 29 Primeira Liga şampiyonluğu da dahil olmak üzere 79 büyük kupa kazanarak Avrupa’nın en büyük futbol kulüplerinden biri olmuştur.

Ayrıca, 1987 ve 2004’te Avrupa Kupası/UEFA Şampiyonlar Ligi, 1987’de UEFA Süper Kupası ve sırasıyla iki kez UEFA Kupası/ Avrupa Ligi ve Kıtalararası Kupa’yı kazanarak uluslararası rekabet sahnesinde en çok madalya alan Portekiz kulüpleridir.

FC Porto Taraftar Token
FC Porto Taraftar Token

Porto fan token

Yıllar boyunca kulüp, Vitor Baía, James Rodriguez, Ricardo Quaresma, Radamel Falcao, Hulk ve Deco gibi dünyaca ünlü birçok oyuncuya yer verdi. Sérgio Conceição tarafından yönetilen kulüpte Pepe, Luis Díaz, Otávio, Mehdi Taremi ve Matheus Uribe gibi üretken uluslararası oyuncular yer almaktadır. FC Porto şu anda sosyal ağlarında 8,2 milyondan fazla takipçiye sahiptir.

FC Porto Başkanı Jorge Nuno Pinto da Costa, kulüp tarihindeki olağanüstü bir dönüşden sorumludur, avrupa’ya fırlatarak, bugün, dünya futbol tarihinin en tanınmış Başkanı olurken, uluslararası alanda en çok tanınan Portekiz kulübü haline gelir.

“Bu, günümüz dünyasının evrimine ayak uydurmamıza, dijital varlıklardan yararlanmamıza ve her şeyden önce hayranlarımıza ve onların ilgi alanlarına daha yakın olmamıza yardımcı olan başka bir yerleşik ortaklıktır.” dedi.

Porto taraftar token

“FC Porto ve ortaklığa değer veren bir anlaşmadır. FC Porto’ya katılanlar, her şeyde birinci olmak isteyen bir kulüple ilişki içinde olduklarını biliyorlar.”

Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng ‘CZ’ Zhao şunları söyledi: “Binance Fan Token’ları, destekçilerin favori takımlarıyla etkileşime girmeleri için yeni ve heyecan verici bir yol.

“FC Porto sadece Avrupa’nın en köklü futbol kulüplerinden biri değil, aynı zamanda en yenilikçilerinden biri. FC Porto Fan Token ile taraftarlar nadir NFT’leri toplayabilir, özel anketlere katılabilir ve etkileşim seviyelerine göre benzersiz Hayran Rozetleri ve ödüllerinin kilidini açabilir.

“FC Porto ile uzun ve başarılı bir ortaklık bekliyoruz.” Resmi FC Porto Fan Token (PORTO), taraftarlara en sevdikleri kulüple etkileşim kurmanın devrim niteliğinde yeni yollarını sunan bir yardımcı jetondur. PORTO, bugünden itibaren Launchpad üzerinden ve daha sonra Spot, banka kartı satın alımları ve P2P üzerinden tüm Binance kullanıcıları için geçerli olacak.

PORTO token satışının detayları:

  • Token Adı: FC Porto Fan Token (PORTO)
  • Launchpad Üst Sınırı: 4.000.000 USD
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 10.000 USD (10.000 PORTO)
  • Toplam Token Arzı: 40.000.000 PORTO
  • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token: 4.000.000 PORTO (Toplam Token Arzının %10’u)
  • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 PORTO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir)
  • Token Satış Formatı: Katılım
  • Desteklenen Seanslar: Yalnızca BNB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir