Xisde fan token

Fan Token Google News

Xisde, fan token oluşturmak için ApolloEX ile ortak oldu

Brezilyalı e-spor organizasyonu Xisde, bir fan token oluşturmak için blockchain şirketi ApolloEX ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Açıklamaya göre Xisde tokeni, hayranlarına veya destekleyecilerine premium içeriğe, özel ürünlere ve diğer ödüllere erişim sağlayacak. Tokenin 18 Ekim’de halka açılacağı biliniyor. Bu tarihten itibaren hayranlar, varlıkları elde etmek ve sunulan tüm avantajları görmek için özel pazar yerine erişebilecekleri açıklandı.

Firmalardan fan token açıklamaları

Xisde Kurucu Ortağı Luiz Fontes oluşturulacak olan fan token ile alakalı şu açıklamaları yaptı:
“Tarih yazdık! Resmi olarak, Brezilya’da tüm hayranlarımız için kendi Taraftar Token’ını geliştiren ve piyasaya süren ilk espor organizasyonuyuz. Bu sistem, NAVI ve Team Vitality gibi dünya çapında oyun evreninde ve Corinthians, Barcelona, ​​PSG ve Milan’da futbolda zaten kullanılıyor ve biz de kendi sistemimizi yaratmak için bundan ilham aldık.”

Halka açılmadan önce bu E-Spor kuruluşu, yatırımcıları için özel bir satış gerçekleştirdi. Xisde, kuruluşun 1 milyon token sattığını ve mevcut tüm stoklarını bir saat içinde sattığını iddia etti.

Xisde & ApolloEX
Xisde & ApolloEX

Xisde Kurucu Ortağı Tom Toledo ise şu cümleleri ekledi:

“Bu kripto dünyasına attığımız ilk adım. Açıkçası son birkaç aydır bu pazara çok aşina oldum ve burada güçlenerek büyüyeceğimizi biliyorum. ‘Xisde Taraftar Token’ ile izleyicilerimiz özel ürünler, indirimler, oyunlar ve kayıtlar sırasında özel kameralar, ödüller ve çok daha fazlası gibi çeşitli avantajlara erişebilecek.”

Nispeten genç olmasına rağmen Xisde, Brezilya’da şimdiden büyük bir anlaşma haline gelen bir organizasyon. Bu büyük organizasyon sadece hayranlar arasında değil, markalar arasında da büyük bir hit haline geliyor. Kripto para birimi, Cruzeiro gibi futbol kulüplerinin kendi para birimine sahip olmasıyla Brezilya’da yavaş yavaş sağlam bir pazar haline geliyor. Hal böyle olunca da bir espor organizasyonunun piyasaya katıldığını görmek doğaldır diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir