Binance Launchpad

Fan Token Google News

Binance Launchpad nedir?

Binance taraftar tokenları başlangıçta Binance Launchpad‘de sunulmaktadır. Binance Launchpad, tüm Binance kullanıcılarına kaliteli projelere ilk bakış erişimi sunarak kripto ekosistemini desteklemeyi amaçlayan Binance’in özel token lansman platformudur.

Binance Launchpad nasıl çalışır?

Binance Fan Token Launchpad; Yeni bir ekip veya marka Binance Fan Token Platformu’nda öne çıkan bir Binance Fan Token İş Ortağı olduğunda, tokenlar Binance Launchpad’de listelenir ve bu, bu ekibin token teklifine katılmakla ilgilenebilecek tüm Binance kullanıcıları için kullanılabilir hale gelir.

Launchpad Abonelik Formatı, BNB sahiplerinin Binance Fan Token satışına doğru bir miktar BNB taahhüt etmelerini sağlar. Yeni belirtecin son tahsisi, taahhüt edilen BNB’nin tüm katılımcı kullanıcılar tarafından toplam taahhüt edilen BNB’ye karşı oranına göre belirlenir.

Binance (BNB) Launchpad
Binance (BNB) Launchpad

Binance ön satış

Binance Fan Tokenlarının tüm katılımcılar arasında adil bir şekilde tahsisini sağlamak için kullanıcı başına maksimum belirteç ayırma sınırı vardır.

Binance Launchpad Fan Tokenlar nasıl alınır?

  1. Binance Fan Token Platformumuzu ziyaret edin, bir hesaba kaydolun ve kimlik doğrulama işleminizi tamamlayın. Başlangıç Kılavuzumuz başlamanıza yardımcı olacaktır.
  2. “Öne Çıkan Ekipler” alanı altındaki yeni Binance Fan Token listelerini keşfedin. İlgilendiğiniz ekip belirtecini seçin ve bu sizi doğrudan ilgili Binance Fan Token’ın Launchpad sayfasına götürecektir.
  3. Katılım sınırınızı hesaplayın. Bu, belirli bir gün süresi boyunca ortalama BNB bakiyeniz tarafından belirlenir. Bu süre zarfında BNB’nizle ek bir şey yapmanıza gerek yoktur.
  4. BNB’ye bağlan. Katılım sınırınız belirlendikten sonra, Binance Fan Jetonlarını almak için katılım sınırınıza kadar herhangi bir miktarda BNB taahhüt edebilir ve kilitleyebilirsiniz.
  5. Hesaplama. BNB taahhüt süresi sona erdiğinde, her kullanıcının belirteç ayırmasını yaklaşık 1 saat boyunca hesaplayacağız.
  6. Son olarak, BNB Binance Fan Belirteçleri için düşülür. Her kullanıcının son ayırması belirlendikten sonra, belirteçler karşılığında kilitli BNB’nizin bir kısmı düşülür. Hem BNB hem de Binance Fan Jetonlarınız otomatik olarak Spot Cüzdanınıza aktarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.