Chiliz nedir?

Fan Token Google News

Chiliz nedir?

Chiliz kendisini “spor ve eğlence için dünyanın önde gelen blockchain fintech sağlayıcısı” olarak tanımlıyor. Chiliz (CHZ) bugüne kadarki en popüler hayran token platformudur ve kendi blockchain’ine sahiptir. Chiliz ayrıca taraftarların en sevdikleri takımlar ve kulüplerle etkileşime girmeleri için Socios.com platformunu geliştirdi.

Chiliz coin nedir?

CHZ, Ethereum blok zinciri tarafından güvence altına alınan Chiliz ağındaki yerel ERC20 yardımcı program belirtecidir ve Chiliz ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet verendir.

Chiliz coin yorum

Chiliz genellikle yeni bir kripto para biriminin doğuşundan sorumludur – fan belirteci. Taraftarlar Socios.com platformuna ulaştığında, kulüp ortakları bir Fan Token Teklifine (FTO) ev sahipliği yapmaktadır – hayran jetonlarının fiyatlarının sabitlendiği ve pazara ulaşmadan önce hayranların kullanımına sunulduğu bir dönemdir.

CHZ coin
CHZ coin

Chiliz coin geleceği

Sahiplik, taraftarlara mobil bir platformda oy kullanma olanağı sunar ve takıma ve spora (veya müzik gibi diğer kategorilere) olan tutkusunu paylaşan özel bir hayran yakın çevresine bir bilet görevi görür. Taraftar ne kadar çok token sahibi olursa kullandığı oylarda o kadar fazla güce sahip olur (Yüksek hayran sıralamasıyla).

CHZ coin grafik

Futbol kulüpleri, taraftarların sayesinde inanılmaz bir büyüme yaşadığı Asya’da taraftar kitlelerini oluşturmaya devam etmek için Socios.com stratejisinin bir parçası olarak devam etmeyi planlıyor.

CHZ coin kaç tl?

CHZ fan token, taraftarların aktif olarak anketlere katılmak ve ödüller kazanmak için tokenları kullanabileceği Socios.com platformu üzerinden erişimi sağlar.

Chiliz coin hedef fiyat

Kullanıcılar, FTO’ya katılmak, hayran jetonlarının ilk satışı ve yeni kulüp girişlerini ikna etmek için bir alan olan Socios Soyunma Odası’na erişmek için CHZ jetonlarına ihtiyaç duyarlar.

CHZ token son derece likittir ve Latin Amerika’daki Binance, Türk borsası Paribu, Huobi Global ve Mercado Bitcoin gibi bazı büyük borsalarda küresel olarak işlem görmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir