Socios nedir?

Fan Token Google News

Socios nedir?

Socios; Futbolun transfer pazarında bu yaz şu ana kadar manşetlere beklenen anlaşmalar gelmemiş olabilir ancak aynısı Socios için söylenemez.

Taraftarlara takımlarındaki kararları etkileme şansı sunan “taraftar tokenleri” satan platform, bir dizi büyük ortaklıkla popülerliği giderek arttı.

Taraftar tokenlerinin satıldığı önde gelen blok zincir platformu: Socios

Geçen hafta Socios, Barcelona, ​​Juventus, Manchester City ve Paris Saint-Germain’i içeren bir kadroya başka birçok farklı spor dallarından kulüpleri de ekleyerek bir fan token pazarı oluşturdu.

Yakın zamanda ise, Inter Milan ile İtalyan şampiyonların taraftar tokenlerinin gelecek sezon ünlü mavi ve siyah formalarında reklamını görecek bir anlaşma imzaladı ve ayın başlarında Socios, Arjantin’in en iyi futbol bölümüne sponsor olarak Güney Amerika’daki varlığını güçlendirdi ve yakın zamanda ise adı, Torneo Socios olarak değiştirildi.

Socios.com
Socios.com

Socios: Taraftar ve kulüp etkileşimini üst düzeye çıkaran platform

Socios, adını ve konseptinin özünü, Barcelona ve Real Madrid gibi taraftarlar tarafından yönetilen kulüplerin üyeleri için kullanılan İspanyolca kelimeden alır.

Taraftarlar, 2 sterline mal olan taraftar tokenlerine sahip olarak, bir antrenman sahasının adının ne olacağı veya bir golün ardından oyunlarda hangi şarkının çalınacağı gibi kararları oylamak için uygulamayı kullanabilir.

Socios token nedir?

Uygulama, piyasaya sürüldüğü 2019’dan bu yana 1,2 milyon indirme ile hızla yükselişe geçti. Şirketin güncel olarak 900.000 aktif kullanıcısı olduğu biliniyor.

Socios’un halihazırda toplam futbol, ​​kriket, motor yarışları, NBA basketbolu ve karma dövüş sanatlarında bu yıl 150 milyon dolarlık gelir paylaşan 45 ortağı da bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir