Socios Token Hunt nedir?

Fan Token Google News

Token Hunt nedir? Token Hunt ile SSU fan token ücretsiz topla

Socios.com uygulamasında ücretsiz olarak fan token toplayabilir ve sevdiğiniz kulübün kararlarına oy verebilirsiniz. Token Hunt platformunda token toplamak için henüz Socios.com uygulamasına kaydolmadıysanız, üye olun ve Socios United Fan Token ($SSU) toplamaya başlayın.

Bedava fan token nasıl toplanır?

Socios United fan token ($SSU) toplamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Socios.com uygulamasını indirdikten sonra üye olun ve uygulamayı açın.
  2. The Daily Hunt’a tıklayın.
  3. Hazırsınız! Yakalamak istediğiniz tokenların üzerine tıklamanız yeterlidir.
Token hunt nasıl yapılır?
Token hunt nasıl yapılır?

Token Hunt ücretsiz fan token ipuçları

Fan tokenları her 4 saatte bir yakalayabilirsiniz ve tokenları yakalamak için GPS’inizin açık olması gerekir. Fan Token listesine göre Chiliz ($CHZ) daha az bulunurken, Socios United Fan Token ($SSU) her 4 saatte bir en fazla 8 token bulacaksınız.

Fan Token ve Chiliz (CHZ) zaten bir piyasa değerine sahipken, token ($SSU) henüz fiyatlandırılmış değil ve ayrıca aktarılamaz veya satılamaz.

Belirteçler bulunduğunuz yerden farklı bir konumda etiketlendiğinde, akıllı telefonunuzu yeniden başlatın ve bunları yakalamak için belirteçler bulunduğunuz yerde görünene kadar bekleyin. Unutmayın, takımınızı etkilemek ve gelecekte ödüller kazanmak için bu fan tokenlara ihtiyacınız var!

Socios United Fan Token nedir?

SSU belirteci, tüm kullanıcıların Socios.com geleceğini şekillendirmeye katılmasını sağlar. Token Hunt tarafından $SSU belirteçleri biriktirin.

Socios.com platformuna özgü Socios United Fan Token ($SSU), spor ve eğlence hayranlarını oylamak ve ödüllendirmek için belirlenmiştir. SSU belirteci, tüm kullanıcıların Socios.com geleceğini şekillendirmeye katılmasını sağlar.

Tüm Socios.com kullanıcılar, uygulama içi cüzdanlarında, takımla ilgili meraklara, oyunlara ve anketlere katılmak ve yeni işlevlerin ve uygulama içi özelliklerin geliştirilmesine rehberlik edecek anketlerde oy kullanmak için kullanılabilecek 1 SSU belirteci alacak.

Uygulamayı indiren her yeni kullanıcı otomatik olarak Socios.com cüzdanına 1x $SSU alacaktır.

SSU token nedir?

Socios hunting; taraftar token, Chiliz (CHZ) ve taraftar tokenlarını avlamanın yanı sıra ortak kulüp anketlerinde oy kullandıklarından dolayı SSU token ile ödüllendirilecek; gelecekte, sosyal eylemler de ödüllendirilecektir, örneğin, diğer belirteç sahipleriyle bir maç izlerken veya topluluk liderliğindeki kaynaklara katılırken check-in yaparak.

Bir kullanıcı ne kadar çok SSU tokenına sahip olursa, platformdaki gücü o kadar büyük sosyos United anketlerinde daha fazla ödüle ve daha fazla oy gücüne yol açar.

Gelecekte Socios United, spor, spor ve eğlence dünyasında Socios.com ait organizasyonların yanı sıra ödül törenleri ve fantezi listelerini de içerebilecek tamamen hayran liderliğindeki girişimler sağlayacak.

Socios Token Hunt nasıl yapılır?

Socios.com kullanıcılar, uygulamanın Artırılmış Gerçeklik (AR) özelliği olan Token Hunt aracılığıyla ücretsiz olarak ek SSU belirteçleri biriktirebilir.

Dünyanın büyük bir kısmı şu anda engellenmiş olsa da, Token Hunt kullanıcıların yakınlarda token toplayabilmesini sağlamak için uyarlandı ve Socios.com #homewithsocios girişiminin bir parçası.

Haftalar önce başlayan kampanya, dünyanın dört bir yanından gelen taraftarları evde kalmaya teşvik etmeyi ve COVID-19’un yayılmasıyla mücadeleye yardımcı olmayı amaçlıyor. Bugüne kadar, dünya çapında 1 milyondan fazla hayran #homewithsocios hashtag’ine dahil oldu.

Socios.com platformunun dijital para birimi olan Chiliz tokenı (CHZ) ve sınırlı sayıda ortak Hayran token da kampanya sırasında Home Hunt olarak yeniden adlandırılan Token Hunt üzerinden satışa sunulacak. Hayranlar her 4 saatte bir evlerinden yeni çipler avlayabilecekler.

“Ama bu sadece Socios United’ın açılışı. Gelecekte benzeri görülmemiş hayran liderliğindeki bazı girişimlerin arkasındaki itici güç olabileceğine inandığımız US $SSU için ilginç planlarımız var.

Socios.com Fan Token ortakları arasında FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Atlético de Madrid, Galatasaray, AS Roma, CA Independiente gibi dünyanın en iyi futbol kulüpleri ile spor devleri OG ve UFC bulunmaktadır. SSU fan belirteçleri satın alınamaz veya satılamaz ve ticari amaçlarla kullanılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.