NFT Token

Fan Token Google News

NFT Coin: En iyi 5 NFT hangileri?

En iyi NFT coinler hangileri?

NFT’lerin hızlı büyümesi ve popülaritesi ile piyasada birçok NFT coin bulunmaktadır. NFT’ler (Mantarlı olmayan belirteçler), dijital sanat eserlerinin, müziklerin, videoların, oyunlardaki koleksiyonların ve spor koleksiyonlarının sahipliğini sağlar.

NTF coin hangileri?

Pazara bağlı olarak, farklı platformlarda farklı paralar kullanılır. Sizler için en iyi NFT tokenları bir liste halinde derledik.

Decentraland MANA coin
Decentraland MANA

1. Decentraland (MANA)

Fiyatı: 2.99289$
Piyasa Değeri: 5.44 milyar dolar

NFT coin listesinin başında MANA NFT parası var. Kullanıcılar, Decentraland coin Marketplace’teki alışverişler için ödeme yapmak için MANA NFT paralarını kullanabilir. Decentraland, önde gelen bir blockchain olan Ethereum tarafından desteklenmektedir. Bu Pazaryeri sanat eserleri, sosyal oyunlar, uygulamalar, 3D sanat eserleri ve zorluklar sunar.

Decentraland coin nedir?

Kullanıcılar avatar giyilebilirleri, araziler, mülkler ve daha fazlası gibi dijital oyun varlıklarını satın alabilir ve satabilir. Decentraland Marketplace DAO tarafından yönetilir, bu nedenle kuruluşu akıllı bir sözleşme yönetir. MANA, Decentraland’da kullanılan iki NFT kripto paradan biridir. MANA, NFT ERC-721 LAND paralarını elde etmek için yakılmasını gerektiren bir ERC-20 jetonu olarak kabul edilir.

Chiliz coin grafik
CHZ coin grafik

2. Chiliz (CHZ)

Fiyatı: 0.48984$
Piyasa Değeri: 2.9 milyar dolar

CHZ ayrıca dünyanın önde gelen kripto para borsaları Coinbase ve Binance‘de de listelenmiştir. CHZ coin, dünyanın dört bir yanından popüler spor takımlarını destekleyen taraftarlar tarafından kullanılır. Chiliz, dünyanın en önemli spor organizasyonlarından bazılarıyla ortaklık kurdu.

CHZ coin nedir?

Chiliz teknolojisini kullanan her spor organizasyonunda sadece FTO veya Fan Token Teklifi olarak adlandırılan sınırlı miktarda fan belirteci vardır. Chiliz teknolojisini kullanan her spor organizasyonu, ilk FTO’da (Fan belirteci teklifi) sunulan sınırlı sayıda fan tokenına sahiptir.

Sandbox coin haberleri
Sand coin haberleri

3. The Sandbox (SAND)

Fiyatı: $2.55670
Piyasa Değeri: 2.28 milyar dolar

SAND Coin, blockchain tabanlı Sandbox platformunda ödeme yapmak için kullanılan bir yardımcı program belirtecidir. Sandbox, hem oyuncu hem de içerik üretici olabileceğiniz “kazanmak için oyna modeline” sahip sanal bir dünyadır. Kullanıcılar satın alabilir, satabilir, dijital oyun varlıkları oluşturabilir ve oluşturabilir.

The Sandbox coin nedir?

Kullanıcılar NFT’leri dijital voxel varlıkları oluşturmak, Marketplace’e yüklemek ve oyunla birleştirmek için Game Maker’ı kullanabilir. Ayrıca, dijital varlıklar ve oyunlarla doldurarak değerini artırmak için sanal Sandbox metaverse’den arazi satın alabilirler. SAND coin, platformun yönetimi olarak da kullanılır.

WAXP coin grafik
Wax coin grafik

4. WAX (WAXP)

Fiyatı: 0.76262$
Piyasa Değeri: 1.4 milyar dolar

WAXP, WAX Coin olarak kullanılan birincil belirteçtir. WAX (Worldwide Asset eXchange ekosistemi) amaca yönelik olarak oluşturulmuş bir NFT blok zinciridir.

WAX coin nedir?

Bu, WAX’in markaların Marketplaces, dApps, borsalar ve oyunlar da dahil olmak üzere bir NFT koleksiyonu başlatması için blockchain tabanlı araçlar sağladığı anlamına gelir. WAX, NFTs oluşturmak, depolamak, satın almak ve satmak için kullanılan merkezi olmayan bir dijital eğlence ve oyun ağıdır.

CHR coin yorum
Chromia coin yorum

5. Chromia (CHR)

Fiyatı: 1.07161$
Piyasa Değeri: 460.6 milyon dolar

Chromia Platformu ilk olarak üretilen 1 milyar CHR jetonu ile başlatıldı. Chromia’ya göre, gelecekte jeton oluşturmayacaklar, bu yüzden jeton tedarikinin sınırı bu. CHR, platformdaki geliştiriciler, kullanıcılar ve yatırımcılar arasında kullanılan Chromia’nın yerel belirtecidir.

Chromia coin nedir?

CHR ayrıca birçok büyük kripto para borsasında da listelenmiştir. CHR, Chromia platformunda ekosistemleri gözetleme ve barındırma ücretleri için ödeme olarak kullanılır. Chromia, oyunlara ve merkezi olmayan sosyal ağlara odaklanan bağımsız bir kamu blok zinciridir.

Nft nedir?
Nft nedir?

NFT devrimine hazır mısınız?

Piyasada çok fazla NFT coin varken, Metaverse’e girmenin ve bazı öğelere teklif vermeye veya çeşitli pazarlarda açık artırmaya çıkarmaya başlamanın zamanı geldi. Umarım bu rehber hangi paraların en iyi çalıştığını görmenize yardımcı olmuştur. Belirtilen fiyatlar değişebilir.

NFT nedir?

Mantarla ilgili olmayan belirteçler veya NFT’ler, bitcoin ve ethereum gibi kripto para birimlerini destekleyen dijital veritabanı olan blockchain ile bağlantılı dijital içerik parçalarıdır. NFT’lerin aksine, bu varlıklar mantarlanabilir, yani bir dolar banknotu gibi aynı değerde başka bir özdeşle değiştirilebilir veya değiştirilebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir