Snoop Dogg NFT

Fan Token Google News

Snoop Dogg’un ‘Decentral Eyes Dogg’ NFT’si SuperRare’da!

Hip-hop efsanesi Snoop Dogg, karma medya sanatçısı Coldie ile NFT işbirliğini bıraktı ve teklif şimdiden 750.000 dolara ulaştı. Snoop Dogg’un Ethereum blockchain tabanlı CryptoPunks NFT koleksiyonundan dokuz öğenin en değerli olduğu söyleniyor.

Mantarsız belirteçler (NFT’ler) herkesin onlarla ilgilenmesini ister. Bunlar, diğer şeylerin yanı sıra sanat, müzik, videolar gibi gerçek dünyadaki nesneleri temsil eden dijital varlıklardır. Rapçi Snoop Dogg, NFT koleksiyoncusu olduğunu ve Cozomo platformunda ‘Medici‘ takma adıyla çalıştığını açıkladı. Bu anonim Twitter hesabını kullanan Snoop, kripto alanında para kazanma konusunda ayrıntılı ipuçları paylaşıyor. Rapçi Perşembe günü Cozomo’da Medici takma adını kullandığını belirtti. Bir portföy tahmin aracına göre, Snoop’un cüzdanı 17 milyon doların üzerinde olan NFT koleksiyonlarıyla doludur.

Decentralized Dogg
Snoop Dogg, NFT’leri yayınlayan birçok ünlü arasında.

Snoop Dogg coin NFT

Decrypt. co’de yer alan bir habere göre Snoop Dogg’un Ethereum blockchain tabanlı CryptoPunks’tan NFT koleksiyonundan dokuz eşyanın en değerli olduğu söyleniyor. Bunlar arasında CryptoPunk’un yaklaşık 4,6 milyon dolar değerindeki en değerli profil resmi NFT yer alıyor. Rapçi ayrıca Larva Labs tarafından oluşturulan 3D avatarlar olan on Meebits NFT’ye de sahip.

Snoop Dogg NFT

Snoop Dogg; NBA yıldızı Stephen Curry, sosyal medya etkileyicisi Jake Paul ve TV kişiliği Steve Harvey de NFTs’nin toplanmasında yer alan tek uluslararası ünlü değil.

Son zamanlarda çıkan haberlere göre, Hindistan’da Amitabh Bachchan’ın bu yıl Kasım ayına kadar kimliğini çevreleyen bazı benzersiz ve özel sanat eserleri de dahil olmak üzere kendi NFT’lerini piyasaya sürerek piyasaya sürüklüyor.

Hip-hop sanatçısı ve NFT koleksiyoncusu Snoop Dogg, Miami Sanat Haftası’nda fungible olmayan token pazarı SuperRare‘de karma medya sanatçısı Coldie ile ilk NFT işbirliğini başlattı.

Snoop Dogg twitter

Decentral Eyes Dogg, Snoop Dogg’un hayatı boyunca çekilen ve Snoop tarafından NFT için kaydedilen yeni sese ayarlanmış animasyonlu bir görüntü kolajını tasvir ediyor. Snoop, eserin ortaya çıkışı üzerine attığı tweette, “Kullandığımız teknoloji, izleyicinin parça boyunca 2 seyahatine ve benden gelen bazı sesli anlatımlarla kariyerimin önemli anlarını deneyimlemesine izin veriyor.” dedi.

DECENTRAL EYES DOGG’u duyurmaktan heyecan duyuyorum. @Coldie‘nin benimle işbirliği içinde kavramsallaştırdığı ve yarattığı işbirlikçi 1’den 1’i! Bu parça zamanla gelişecek! Make Art n Make Change. Eser, @SuperRare’de ve Art Basel’de açık artırmaya çıkarılacak. https://t.co/LSalLMbF5L

— Snoop Dogg (@SnoopDogg) 25 Kasım 2021

Müzayedeye üç gün kala, parça için teklif verme şimdiden 169 ETH’ye veya 750.000 doların biraz üzerine ulaştı.

Snoop Dogg’un NFT dünyasına ilk giriş değil; Geçen yıl boyunca, “Dogg ile Bir Yolculuk” başlıklı bir dizi NFT başlattı, bir NFT koleksiyoncusu olarak kendini gösterdi, hip-hop efsanelerinin yer aldığı bir dizi NFT’nin ortak küratörlüğünü yaptı ve metaverse platformu The Sandbox’ta bir parti için NFT biletleri yayınladı.

Ünlüler NFT’lere yatırım yapıyor

Sanat ve müzik gibi içeriklerin sahipliğini kanıtlayan kriptografik olarak benzersiz dijital belirteçler olan NFT’ler, son bir yıl içinde NFT sanat eserlerinin multimilyon dolarlık satışlarıyla öne çıktı.

Snoop Dogg, Reese Witherspoon’dan Post Malone’a kadar herkesin NFTs’i yakalamasıyla NFT alanını kucaklayan en önemli ünlülerden biri haline geldi.

Bu ayın başlarında, kripto firması MoonPay’in ünlüler ve diğer yüksek net değerli bireyler için kripto cüzdanların karmaşıklıklarıyla uğraşmak zorunda kalmadan NFT satın almaları için bir konsiyerj hizmeti kurduğu ortaya çıktı.

Ancak kripto sanatçısı pplpleaser’a göre, NFT’lere maymun girmek isteyen ünlüler dikkatli davranmalıdır. CoinGecko’nun son GeckoCon konferansında bir panel sırasında “Geleneksel dünyada süper büyük bir ünlü olman, NFT düşüşü yaptığınızda başarılı olacağınızı garanti etmez,” dedi.

Yeni NFT’sine yapılan açık arttırmaya göre snoop’un endişelenmesi gereken bir şey değil. Snoop Dogg, NFT balinası olduğunu açıkladı; 17 milyon doların üzerinde NFT koleksiyonuna sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir