fantokenhaberleri.com

Fan Token Google News

Trump’ın eşi NFT platformu başlatacağını duyurdu, detaylar neler?

Bugün ABD’nin eski First Lady’si Donald Trump’ın eşi Melania, kendi NFT platformunun yakında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Resmi Twitter hesabından (@melaniatrump) yaptığı açıklamada, ‘Sanat tutkumu ve ulusumuzun çocuklarına kendi benzersiz Amerikan Rüyalarını gerçekleştirmelerine yardımcı olma kararlılığımı birleştiren bu yeni girişim için heyecanlı olduğunu’ belirtti.

Ayrıca #MelaniaNFT hashtag’i, NFT’lerin yayınlanacağı platormun bağlantısı MelaniaTrump.com olduğunu basına duyurdu.

Melania Trump ve NFT ilişkisi

Melania Trump’ın ofisinden yapılan detaylı açıklamaya göre ilk NFT’nin ‘Melania’nın vizyonu’ olarak adlandırılacağını ve 16-31 Aralık 2021 arasında sınırlı bir süre için satın alınabileceğini belirtti.

Bu takas edilemez token, 1 SOL fiyatla Marc-Antoine Coulon’un suluboya eseri olacak. Ayrıca bu eser Melania’nın ses kaydını da içereceğini duyurdu fakat ne tür bir ses kaydı olacağı henüz bilinmiyor.

Ocak 2022’de yapılması planlanan bir müzayede ile düzenli aralıklarla daha fazla NFT piyasaya sürülecek. Gelirlerin bir kısmı çocukların koruyucu aile hayır kurumlarına gidecek. Melania, Florida’daki 4KIDS dahil olmak üzere, yıllar boyunca hayır işleriyle ilgili bir geçmişe sahiptir.
Melania Trump’ın NFT’leri, Solana (SOL) kullanılarak veya Moonpay aracılığıyla kredi kartı ödemeleriyle satın alınabilecek. Solana, düzenlenmiş kripto para borsası eToro’dan satın alınabilir.

Dünkü FOMC toplantısından olumsuz bir haber çıkmadığı için kripto para piyasaları bu hafta dip bulmuş olabileceğinden, NFT’ler potansiyel olarak iyi bir yatırımdır. Bitcoin, Ethereum ve Solana o zamandan beri yüzde birkaç oranında sıçradığını hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir