Chiliz CHZ

Fan Token Google News

Chiliz, fan tokenlerini listelemek için FTX ile ortaklık kurdu!

Chiliz, Socios.com olarak bilinen ve kullanıcıların kendilerine özel avantajlar sağlayan taraftar tokenleri satın alarak profesyonel bir spor takımına desteklerini göstermelerini sağlayan bir Ethereum tokenidir.

Juventus’un mart ayında Cristiano Ronaldo 770 JUV’yi ödüllendirmesi gibi profesyonel oyunculara dağıtılan ve verilen çok sayıda taraftar tokeni gördük. Manchester City, Juventus, Barcelona, ​​Paris Saint Germain ve Atletico Madrid, resmi taraftar tokenleri oluşturmak için Socios.com ile ortaklık kurdu.

14 Eylül’de resmi Chiliz Twitter sayfasından, taraftar tokenlerini kripto para borsasında listelemek için FTX.com ile ortaklık kurduklarına dair bir duyuru yayınlandı. Bu ortaklık sonucunda CHZ ve taraftar token sahiplerine FTX’in endüstri lideri teknolojisine erişim sağlıyor.

Bu taraftar tokenleri, sahiplerinin Socios.com olarak bilinen Chiliz taraftar katılım platformunda VIP deneyimlere, ödüllere ve çok daha fazlasına erişmesine olanak tanıyan tahsil edilebilir, takas edilebilir dijital varlıklardır.

Bu tokenlerin FTX.com borsasına eklenmesi, artan blok zinciri aktivitesi ve tokenin değerini yükseltmesi gereken talebi nedeniyle CHZ tokenin genel fiyatı üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu kanıtlayabilir.

Chiliz’e (CHZ) yatırım yapmalı mısınız?

17 Eylül’de Chiliz (CHZ) güncel değeri 0,329 dolar seviyesinde yer almakta. Bu fiyatın token için tam olarak ne anlama geldiğine dair daha net bir görüntü elde etmek için tüm zamanların en yüksek değerini ve ağustos ayı boyunca son performansını gözden geçireceğiz.

Chiliz coin hedef fiyat
Chiliz coin hedef fiyat

CHZ, tokenin 0,878$ değerine ulaştığı 13 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Burada, tokenin tüm zamanların en yüksek değerinde 0,542 dolar veya %161 daha yüksek olduğunu görebiliriz.

Ağustos’un performansına baktığımızda, en düşük noktası tokenin 0,255 dolar değerinde olduğu 4 Ağustos’taydı. En yüksek değer noktası açısından, tokenin 0,411$ değerinde olduğu 23 Ağustos’ta gerçekleşti.

Chiliz coin grafik
Chiliz coin grafik

Ek olarak, son yedi gün içinde toplam döviz girişlerinde 37,55 milyon$ ve toplam döviz çıkışlarında ise 56,21 milyon dolar işlem yapıldı. Ağ ayrıca, en yüksek 112.56k ve en düşük 102.98k adres olmak üzere 30 günlük ortalama 107.41k adres gördü.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, ayın sonuna kadar CHZ tokeninin 0,453 dolara kadar potansiyel olarak arttığını görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.