OG Fan token

Fan Token Google News

OG blokchain kullanan dünyadaki ilk e-spor kulübü oldu

OG geçtiğimiz yıl eylül ayında, CHZ tarafından desteklenen blockchain mobil uygulaması Socios.com ile uzun vadeli bir stratejik ortaklık kurduğunu duyurdu. İki şirket, OG hayranlarının katılımını optimize etmek ve geliştirmek için bu teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışacak.

Dota 2 Dünya Şampiyonu olan OG takımı, Socios.com’a katılan ilk e-spor kulübüdür ve birlikte dünya çapında 850.000 kişilik hayran kitleleri için OG taraftar tokenleri geliştireceklerini açıkladı. Juventus, Paris Saint-Germain ve West-Ham United gibi uluslararası futbol kulüplerine katılıyor.

OG fan token, uygulamadaki anketlerde oylama da dahil olmak üzere, takımın taraftarlarını kulübün hayatına dahil etmesine izin verecek. Ayrıca token sahipleri özel ödüller, deneyimler ve içerik de alacağını bildirdi.

OG taraftar token
OG taraftar token

OG ve Socios CEO’su konu ile alakalı ne gibi açıklamalar yaptı?

OG CEO’su Johan “n0tail” Sundstein konu ile alakalı şunları söyledi:

“Socios.com, hayranlarımıza yeni deneyimler, sevdikleri takımla bağlantı kurmanın bir yolu ve karar vermede oynayacakları bir rol sunmamız için heyecan verici ve yenilikçi bir yol. Juventus, West Ham United ve Paris Saint-Germain gibi büyük spor isimlerinin yanı sıra eğlencenin geleceğini şekillendiren Socios.com’un ilk e-spor ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. “

Socios.com’un CEO’su ve kurucusu Alexandre Dreyfus ise OG CEO’sunun açıklamasından birkaç gün sonra şu açıklamaları yaptı:

“Socios.com platformundaki ilk e-spor ekibimiz olan OG’ye hoş geldiniz demekten mutluluk duyuyoruz. E-spor, son yıllarda olağanüstü bir büyüme yaşadı ve etkileyici bir hayran kitlesiyle bu büyüme devam edecek. Birçok farklı spor sektöründen üst düzey kulüplerden oluşan güçlü bir ekosistem oluşturuyoruz ve e-spor taraftar etkileşiminin bu evrimini yönlendirmek için Dota 2 Dünya Şampiyonu OG’ye sahip olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Uygulamaya e-spor taraftar tokenlerini dahil etmek, büyük bir ana akım tüketici kitlesini blockchain ve kripto para birimlerinin faydaları konusunda eğitebileceğimiz anlamına geliyor”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.