fantokenhaberleri.com

Popüler fan token platformu Bitci, genişlemeye devam ediyor

Dünyanın önde gelen fan token platformlarından biri olan Bitci platformu cephesinde yaşanan yeniliklere gelin birlikte göz atalım.

Bitci Chain ağının ana parası olan Bitcicoin, 7 Aralık 2021 Salı günü 20:00(GMT+3) Bittrex üzerinde listelenecek. Brezilya ve İspanya Milli Takımları, McLaren Formula 1 Takımı, FIBA, Sporting Lizbon, Wolves gibi dünyanın önde gelen takım ve organizasyonlarının tek fan token partneri olan Bitci Teknolojileri, uluslararası yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor.

XT, Finexbox, ProBit, BigOne, Biconomy gibi borsalarla listeleme anlaşmaları bulunan Bitci, şimdi de dünyanın önde gelen kripto para ticaret platformlarından Bittrex’te satışa sunulacak.

Bitci Teknoloji ve Bittrex ortaklığı

Kendi yazılım geliştiricileri tarafından geliştirilen, akıllı sözleşmeleri ve yeni teknolojik gelişmeleri destekleyen altyapısı ile iş ortaklarına güvenli ve hızlı blockchain altyapı hizmeti sunan Bitci Chain’in ana kripto parası Bitcicoin’in listelenme takvimi de açıklandı.

Buna göre Bitcicoin, 8 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 20:00’de(GMT+3) Bittrex’te satışa sunulacağını biliyoruz. Detayları öğrenmek isterseniz, listeleme gününe kadar Bitci’nin resmi sosyal medya hesaplarında paylaşılmaya devam edecek. Kontrol edebilirsiniz.

Çağdaş Holding bünyesinde blockchain teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana sektördeki öncü faaliyetlerine devam etmekte. İlk etapta kendi madencilik tesisini kuran Bitci Teknoloji, daha sonra dünyanın en gelişmiş kripto para borsalarından biri olan Bitci.com’u­ kullanıma açtı ve 2020 yılında Türkiye’nin ilk blok zinciri Bitcichain’i geliştirdi.

Türkiye’de ve yurt dışında birçok spor kulübü ile fan token projeleri geliştirmek üzere yola çıkan Bitci Teknoloji, Türkiye’de Karşıyaka Spor Kulübü, Türkiye Milli Basketbol Takımı, Eskişehirspor, Ankaragücü, Bursaspor, Denizlispor, Kocaelispor ve Fatih ile bu kapsamda ilk anlaşmalara imza attı. Gençlerbirliği, Karagümrük; Avrupa’da McLaren Racing, Glasgow Rangers, İspanyol Milli Futbol Takımı, Wolverhampton Wanderers, MotoGP, Brezilya Milli Takımı, Uruguay Milli Takımı, Peru Milli Takımı, Celta Vigo, Deportivo Alaves, Bitci Baskonia, MXGP, FIBA, RCD Espanyol, FC Sion, Sporting Lizbon, Fortaleza, Cadiz, Spezia Calcio, Watford ve daha birçok takım ile anlaşmaları bulunuyor.

Bitci Teknoloji inşaat, enerji, turizm gibi sektörler için blockchain çözümleri üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.