REVV Token nedir?

Fan Token Google News

REVV token OKEx’te listelenecek

REVV token dünyanın önde gelen dijital ticaret platformlarından biri olan ve dünya genelinde 180’den fazla bölgede 20 milyondan fazla düzenli kullanıcıya sahip borsa OKEx’te listelenecek.

Animoca Brand Corporation Ltd’nin REVV tokeni, önde gelen kripto para spot ve türev borsalarından biri olan OKEx’te listelenmekte. Listelemenin ardından REVV, ABD dolarının fiyatını yansıtan sabit değerli bir kripto para birimi olan Tether (USDT) ile eşleştirilecek ve zaman içinde diğer dijital para birimi çiftleri de eklenmiştir.

REVV, F1 Delta Time, MotoGP Ignition ve Formula E ve diğer REVV yarış oyunları dahil olmak üzere REVV Motorsport blok zinciri oyun başlıkları için ana yardımcı program tokeni ve oyun içi para birimidir.

REVV Token
REVV Token

OKEx ve REVV token ilişkisi

2017 yılında kurulan OKEx, dünyanın önde gelen dijital ticaret platformları arasında yer almakta ve spot borsalarda dünya genelinde beşinci, türev borsalarda ise ikinci sırada yer almakta. Platform, küresel olarak kripto para birimlerinin tanıtımı ve geliştirilmesi yoluyla bireylere güç veriyor ve dünya genelinde 180’den fazla bölgede 20 milyondan fazla düzenli kullanıcıya sahip.

OKEx, finansal ekosistemi yeniden şekillendirmek ve kullanıcılarına en çeşitli ve sofistike ürünler, çözümler ve ticaret araçlarından bazılarını sunmak için blok zincirini benimsemiştir ve aynı zamanda herkes için finansal engelleri ve finansal katılımı ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

REVV token nedir?

REVV: Motor sporları oyunları için simge ekosistemi. Animoca; REVV token, SAND tokenıda dahil ederek geniş ürün portföyünü geliştirdi ve yayınladı. REVV, şirket tarafından REVV Motorsport blok zinciri oyunlarında birincil satın alma, kullanım ve eylem para birimi olarak hizmet eden bir ERC-20 yardımcı program simgesidir.

Oyun varlıklarının gerçek dijital sahipliğini sağlamak için tasarlanmıştır ve oyunculara, artan yarış oyunlarının metaverse’inde, değiştirilemez token (NFT) oyun içi öğeleri üzerinde özgürlük ve kontrol sağlar.

Animoca Brands REVV’yi ilk olarak 4 Eylül 2020’de Uniswap’ta ve ardından Chiliz Exchange, Hotbit, SushiSwap, P2PB2B, Mooniswap, Bibox, LATOKEN, Bilaxy, Hoo, KuCoin, Bithumb Global, MXC, Bittrex Global, DigiFinex dahil olmak üzere diğer çeşitli borsalarda listeledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.